Ingvar Elén oljemålning

195566

ELÉN, Ingvar (född 1915): Kustlandskap, signerad Elén, olja på pannå, 52x60 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Ingvar Elén oljemålning

Budhistorik (16 bud)
846305
1 900
846353
1 800
846305
1 700
845991
1 600
845057

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.