Byrå 1800-talets första hälft

195565

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, svärtade detaljer, höjd 91, 90x49 cm

Nyckel saknas, renoverad, kompletterad, listdel saknas, ytskador

Rum 1

Byrå 1800-talets första hälft

Budhistorik (13 bud)
843326
842153
2 800
841963
2 600
842152
2 600
841963
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.