Dumbwaiter

195562

ETAGEBORD, England, 1900-talets första hälft, sk dumbwaiter, fanérad i mahogny

Smärre fanérskador, ostadig

Rum 3

Dumbwaiter

Budhistorik (1 bud)

840405
2013-07-10 17:14:43

2013-07-17 kl 20:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.