Brevpress brons

195560

BREVPRESS, sent 1800-tal, i form av ett vilande lejon, brons, sockel i porfyr, längd 19 cm

Sockeln med nagg

Diverse

Monter 7

Brevpress brons

Budhistorik (19 bud)
844967
7 800
844954
7 600
843174
7 400
841525
7 200
841524
6 200

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.