Skåp 1800-talets andra hälft

195559

SKÅP, med lådinredning och skedhylla, 1800-talets slut, fanérat i björk, höjd 138, 62x38 cm

Lås saknas, smärre fanérskador, lådknopp saknas, nyckelbussning saknas

Rum 3

Skåp 1800-talets andra hälft

Budhistorik (20 bud)
846161
846295
846161
1 300
846294
846161

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.