Stolar nyrenässans

195556

STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, dekor av inläggningar

Skador, lagninar, delar saknas,

Stolar nyrenässans

Budhistorik (24 bud)
846288
846281
846286
846281
1 900
846279
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.