Gunghäst Gemla

195548

GUNGHÄST, Gemla, ca 1920/30-tal, bemålad, total höjd ca 96, längd 153 cm

Färgbortfall, skador, slitage

Leksaker

Rum 12

Gunghäst Gemla

Budhistorik (8 bud)
846407
1 600
846416
846407
845300
840123

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.