Th de Leeuw oljemålning

195547

LEEUW, Th de (Holland, född 1879): Stallinteriör med hästar, signerad Th d. Leeuw, olja på duk, 42x52 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Th de Leeuw oljemålning

Budhistorik (4 bud)

841701
841166
750
840990
550
840313
500

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.