Fällbord 1800-talets första hälft

195546

FÄLLBORD, 1800-takets första hälft, bordsskivan fanérad i masurbjörk, höjd 75, 89x88 cm

Smärre fanérskador

Budhistorik (11 bud)
844398
844396
1 900
844396
1 800
843170
1 700
843759
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.