Fällbord 1800-talets andra hälft

195545

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, höjd 75, diameter 68 cm

Lagning, färgbortfall, sprickor

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

846228
450
846223
845587
842064

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.