Nils Olzen oljemålning

195541

OLZEN, Nils (1891-1953): Vinterlandskap, signerad Nils Olzen, olja på duk, 50x65 cm

Smärre fläckar och färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 12

Nils Olzen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

844830
700
842486
500
841778

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.