Salvador Dalì färgetsning

195536

DALÌ, Salvador( Spanien,1904-1989): "Levi",1973, ur serien The twelve Tribes of Israel, signerad och numrerad Dalì 165/195, färgetsning, 49x36 cm

Fack 18

Salvador Dalì färgetsning
Budhistorik (16 bud)
845680
3 800
844886
3 600
845668
3 600
844886
3 400
843913
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.