Stolar nyrokoko

195535

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, valnöt, skuren dekor

Smärre skador

Rum 3

Stolar nyrokoko

Budhistorik (12 bud)
839671
844395
1 900
839671
1 700
843773
1 600
839671
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.