Åke Johansson kopparstick

195533

JOHANSSON, Åke (född 1948): 3 st, kopparstick, "Libera me", "Kyrie eleison" och "Agnus dei", signerade Åke Johansson och numrerade 35/100, 29/100 och 35/100, 32x24 cm

Fack 7

Åke Johansson kopparstick

Budhistorik (12 bud)
845500
2 600
845498
2 400
845496
845107
845107
1 700

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.