William Mönnich oljemålningar

195531

MÖNNICH, William (samtida):2 st, "Oroliga moln", "Vinterljus", signerade WM, olja på pannå, 49x60 cm vardera

Konst, Måleri

Fack 16

William Mönnich oljemålningar

Budhistorik

2013-07-17 kl 22:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.