William Mönnich oljemålning

195529

MÖNNICH, William (samtida): "Höstträd i sol", signerad och daterad-55, olja på duk, 92x60 cm

Konst, Måleri

Rum 2

William Mönnich oljemålning

Budhistorik (22 bud)
846442
1 700
846439
1 600
846437
846436
1 400
846435
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.