Ulrica Hydman Vallien färglitografi

195524

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, bladmått 62x86 cm

Rum 9

Budhistorik (11 bud)
846192
900
846126
850
846125
845265
750
845265
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.