Madeleine Pyk färglitografi

195521

PYK, Madeleine (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (14 bud)
846350
950
846482
900
846350
845951
750
843342
700

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.