Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

195519

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, numrerade, färglitografier, bladstorlek 62x45 cm vardera

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
846260
450
845856
846236
845856
844350

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.