Jockum Nordström färglitografi

195518

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 245/250, färglitografi, bladstorlek 61x84 cm

Rum 9

Budhistorik (10 bud)
846293
5 800
846291
5 600
846221
5 400
846287
5 200
846221
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.