Ulrica Vallien färglitografi

195512

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade Ulrica HV, färglitografier, bladmått 65x48 resp 60x43 cm

Rum 9

Ulrica Vallien färglitografi
Budhistorik (18 bud)
846522
1 400
846517
1 300
846515
846512
846514

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.