Madeleine Pyk färglitografi

195511

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
846476
850
846373
846379
750
846373
700
840281
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.