Madeleine Pyk färglitografi

195510

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, baldstorlek 64x49 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
846284
846226
750
840280
700
846001
650
840280
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.