Lena Linderholm färglitografi

195509

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Blommor, signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, bladstorlek 80x60 cm

Rum 9

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (10 bud)
846374
850
845462
846000
750
845462
700
845997
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.