Bockbord bänk

195508

BOCKBORD, BÄNK, 1800-tal, furu, bordets höjd 74, 170x80 cm

Väderbitet, skador, rankt

Rum 2

Bockbord bänk

Budhistorik (7 bud)
844571
1 400
844347
844346
950
844209
843988
600

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.