Yrjö Edelmann färglitografi

195506

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (22 bud)
842024
1 900
840146
1 800
842023
1 800
840146
1 700
842022
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.