Jan Håfström färglitografi

195505

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, bladstorlek 84x62 cm; oramad

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (22 bud)
846440
2 400
844849
846438
844849
846425
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.