Yrjö Edelmann färglitografi

195504

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (11 bud)
845224
1 700
844223
1 600
843810
844222
843810
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.