Madeleine Pyk färglitografi

195503

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (13 bud)
846346
900
846396
850
846346
846084
750
845660
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.