Madeleine Pyk färglitografi

195502

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (14 bud)
845921
846247
845921
950
846246
900
845921
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.