Madeleine Pyk färglitografi

195501

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (6 bud)
845464
600
845343
550
843338
500
845264
450
843338

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.