Madeleine Pyk färglitografi

195500

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (12 bud)
845583
845581
750
845188
700
845580
700
845188
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.