Ulrica Hydman Vallien färglitografi

195499

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 42/100, färgcarborundum, bladstorlek 85x74 cm, oramad

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
845204
845761
845204
839538
700
839331
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.