Oljemålning 1800-tal

195498

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med kvinnofigur, otydligt signerad 189?, olja på duk, 36x46 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
845599
850
845190
844028
750
842148
700
842147
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.