Oljemålning 1800-tal

195497

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med insjö, olja på duk, 26x54 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
846148
845596
846134
845596
900
846133
850

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.