Mona Huss Wallin oljemålning

195496

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Danskt bymotiv, signerad och daterad M Huss W -66, olja på duk, 63x97 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Mona Huss Wallin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
845298
3 200
845301
3 200
845298
841173
2 800
839350
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.