Edvin Olles oljemålning

195495

OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländsk by, signerad E Ollers, olja på duk, 41x53 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Rum 2

Edvin Olles oljemålning

Budhistorik (5 bud)
839385
450
845574
450
839385
845573
839385

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.