Carl Abraham Rothsten oljemålning

195494

ROTHSTEN, Carl Abraham (1826-1877): Insjölandskap med fikande sällskap, signerad och daterad 1870, olja på duk, 45x58 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (4 bud)

845417
3 200
840415
840192
839673

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.