Olle Hjortzberg oljemålning

195493

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1946, olja på pannå

Konst, Måleri

Rum 2

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
844310
4 800
845276
4 600
844310
4 400
845275
4 200
844310

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.