Lindorm Liljefors oljemålning

195492

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Landskap med rådjur, signerad och daterad Lindorm L -65, olja på pannå, 49x70 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (14 bud)
845499
5 200
845535
5 000
845499
4 800
845532
4 600
845499
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.