Bertil Wahlberg oljemålning

195491

WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Stadsvy, signerad Wahlberg, olja på duk, 50x99 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

845296
2013-07-16 15:46:46

2013-07-16 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.