Elis Ryberg oljemålning

195490

RYBERG, Elis (född 1919): Utsikt över Katarinahissen, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 61x50 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 2

Elis Ryberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
845791
2 800
845658
2 600
839618
2 400
845655
2 400
839618

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.