Knut Valinder oljemålning

195489

VALINDER, Knut (1909-1987): Fågelbo, signerad Knut Valinder, olja på duk, 42x35 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Knut Valinder oljemålning

Budhistorik (6 bud)
845563
550
845373
500
844294
450
839384
844293

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.