Karl Abel oljemålning

195488

ABEL, Karl (1900-tal): Utsikt mot Gamla Stan, signerad Karl Abel, olja på pannå, 28x39 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Karl Abel oljemålning

Budhistorik (1 bud)

844185
2013-07-15 09:37:04

2013-07-16 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.