Reinhold Ljunggren litografier

195487

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (4 st) litografier, signerade och numrerade, varav en ramad, smärre fläckar utanför bilden, en med reva utanför bild

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

844635
839349

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.