Peter Dahl färglitografi

195486

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladstorlek 64x91 cm, oramad

Rum 9

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (19 bud)
845259
1 400
845258
1 300
845257
845255
845256

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.