Antoni Tapies färgetsning 1 2 3

195485

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): 1 2 3, färgetsning, 1975, signerad och numrerad Tapies 31/75, Editerad av Maeght, Paris, 44x69 cm, bladstorlek 63x91cm, .
LITTERATUR: Galfetti 497

Rum 2

Budhistorik (5 bud)
842290
3 200
839962
839961
2 600
839960
839587

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.