Hans Hartung färglitografi

195482

HARTUNG, Hans (Tyskland, 1904-1989): Komposition, ur Farandole, signerad och numrerad Hartung 21/ 75, färglitografi, 49x74 cm

Hans Hartung färglitografi
Budhistorik (3 bud)

845635
845632
600
845631
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.