Hans Hartung färglitografi

195481

HARTUNG, Hans (Tyskland, 1904-1989): Komposition, ur Farandole, signerad och numrerad Hartung 21/ 75, färglitografi, 49x74 cm

Hans Hartung färglitografi
Budhistorik (3 bud)

845620
845615
1 900
839290

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.