Ulf Rollof triptyk akvareller

195477

ROLLOF, Ulf (född 1961): Triptyk -kalender nr 107 a, b och c, signerade och daterade Rollof 99, akvareller, 41x59 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Ulf Rollof triptyk akvareller

Budhistorik (2 bud)

841872
841871

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.